Je winkelwagen is momenteel leeg!
Fagus syl. ‘Atropunicea’
Prijsklasse: € 7,59 tot € 9,09
Mooie rode afscheiding voor tuin en erf. Goede broedplaats voor kleine vogels. Weinig onderhoud, 1 maal snoeien per jaar is voldoende. Ook te gebruiken als solitair en om blok vormen van te maken. Bruin blad in de winter. Grond verbeteren voor aanplant is aan te bevelen. Eerste jaren gevoelig voor luis.
Fagus sylvatica ‘Atropunicea’ (rode beuk)
productinfo
Bij beukenhaagkwekerij.nl kun je rode beuk (Fagus sylvatica ‘Atropunicea’) kopen in verschillende lengtematen. Er zijn zowel beuken te verkrijgen met een blote wortel als beuken die in pot gekweekt zijn. Bij de meeste mensen is deze plant wel bekend. Dit komt doordat hij zeer geliefd is om in een haag te verwerken. De rode beuk is hier heel geschikt voor doordat het een plant is die makkelijk te onderhouden is en in de winter blikdicht blijft.
De Fagus sylvatica ‘Atropunicea’ krijgt in de winter een bruine bladkleur en behoudt zijn blad. Hierdoor wordt een beukenhaag door vogels veelvuldig gebruikt om hun nestje in te bouwen. Gebruik de rode beuk daarom als vervanger van de schutting om het milieu een handje te helpen.
De Fagus sylvatica ‘Atropunicea’ krijgt in de winter een bruine bladkleur en behoudt zijn blad. Hierdoor wordt een beukenhaag door vogels veelvuldig gebruikt om hun nestje in te bouwen. Gebruik de rode beuk daarom als vervanger van de schutting om het milieu een handje te helpen.
Groeisnelheid   Maakt grote stappen: 20-40 cm per jaar
Onderhoud     Gemiddeld onderhoud
Standplaats     Halfschaduw/ zon
Watervraag     Gemiddelde watervraag
Bladverliezend  Behoud zijn bruin verkleurd blad in de winter.
Gewicht | N/B |
---|---|
maat | C5 60-80, C5 80-100, C7.5 100-125, C7.5 125-150 |
Naam | Prijs | Bestel |
---|---|---|
Fagus syl. 'Atropunicea' – C5 60-80 | € 7,59 | |
Fagus syl. 'Atropunicea' – C5 80-100 | € 9,09 |